B&M Tennis Club - www.tenisowyelblag.pl - witamy i zapraszamy !
Dziś jest: Wtorek, 13 Listopad 2018 r. napisz do nas
tenisowyelblag.pl » strona główna » aktualności

B&M Zimowa Elbląska Liga Tenisa Ziemnego wraca po przerwie

W minioną sobotę na kortach tenisowych B&M Tennis Club po przerwie świątecznej wróciła do rywalizacji B&M Zimowa Elbląska Liga Tenisa Ziemnego. W VI kolejce naprzeciw siebie stanęły drużyny Lwy Bartona i Stare Capy. Obie drużyny pretendują do zakończenia sezonu na podium więc spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie.

W pierwszym meczu zagrali Olek Sonowski/Filip Wieczorem - Roman Dominikowski/Maciej Kolator. Zwycięsko wyszła z tego meczu para Sonowski/Wieczorek pokonując rywali po bardzo zaciętym meczu 6/3 6/7 10/5  dając prowadzenie swojej drużynie.

W drugim meczu drugi punkt dla Lwy Bartona zdobywa para Sonowski/Wieczorem wygrywając z Sławek Świderski/Jan Piotrowski 6/1 6/2. Po 2 meczach na tablicy wyników było 2/0 dla Lwów Bartona.

Tak jak mogliśmy się spodziewać Stare Capy nie poddały się i 3 mecz padł ich łupem zdobywając punkt kontaktowy. Para Dominikowski/Kolator pokonała Jarka Cylkowskiego i Roberta Garstkę 6/7 7/6 10/4.

4 mecz był o wszystko. Po ponad 4 godzinach na kort wyszli Cylkowski/Garstka i Świderski/Piotrowski. Kibice zgromadzeni w hali nie żałowali, ze tego dnia przyszli dopingować zawodników. Czwarty mecz również okazał się wielka bitwą o każdy punkt w meczu. W całym spotkaniu zadecydowały 2 punkty, który wygrali Lwy Bartona pokonując w ostatnim meczu przeciwników 7/6 3/6 10/8.

W całym meczu na rozegrane 4 mecze mieliśmy 11 setów, z których aż 7 musiały być zakończone tie-breakami co pokazuje jak bardzo wszystkie pojedynki były zacięte.

Gratulujemy wszystkim wspaniałej podstawy na korcie i życzymy kolejnych sukcesów.

W najbliższą sobotę zapraszamy na kolejny mecz ligowy. Liderzy B&M Tennis Club zagrają z JetSystem Active Team. Mecz rozpocznie się o godzinie 13:00. Serdecznie zapraszamy do kibicowania.

Aktualności i promocje | Cennik | Trenerzy | Wyniki i porady | Galeria zdjęć | Kontakt