B&M Tennis Club - www.tenisowyelblag.pl - witamy i zapraszamy !
Dziś jest: Czwartek, 18 Październik 2018 r. napisz do nas
tenisowyelblag.pl » strona główna » aktualności

Dobry występ zawodników B&M Tennis Club

 

W minioną sobotę w Centrum tenisowym Don Balon w Gdańsku odbył się turniej tenisowy Tenis10 w kat. pomarańczowej ( do lat 9 ). Nasz klub reprezentowali 7 letni Ksawery Kierwiak i 9 letni Jaś Bednarczuk. Na liście startowej zapisało się 12 osób. W pierwszej fazie zostały utworzone grupy w których dzieci grały systemem „każdy z każdym”.  Z 2 wygranymi Ksawery Kierwiak wyszedł z grupy natomiast Jasiowi zabrakło jednej wygranej i swój udział zakończył na fazie grupowej.

W finałowej fazie rozgrywek dzieci zagrały systemem pucharowym. W meczu ćwierćfinałowym Ksawery trafił na Jasia Glombiowskiego. Po bardzo zaciętym 3 setowym meczu Ksawery wygrał 11/9 10/12 7/2. W meczu półfinałowym  Ksawery pokonał Marie Michaliszyn 10/5 10/5. W finale po dzielnej walce nasz klubowy zawodnik uległ Igorowi Piotrowskiemu 2/10 8/10.

Był to dopiero 2 drugi turniej rozegrany przez Ksawerego w kat. do lat 9 i pierwszy Jasia więc bardzo gratulujemy świetnej postawy i życzymy kolejnych sukcesów.

Aktualności i promocje | Cennik | Trenerzy | Wyniki i porady | Galeria zdjęć | Kontakt