B&M Tennis Club - www.tenisowyelblag.pl - witamy i zapraszamy !
Dziś jest: Czwartek, 18 Październik 2018 r. napisz do nas
tenisowyelblag.pl » strona główna » aktualności

Hania i Wiktor walczyli w Pabianicach i Sopocie

Miniony weekend był bardzo udany dla zawodników elbląskiego klubu tenisowego B&M Tennis Club.

Hania Jankowska, która rozpoczyna walkę w kategorii do lat 14 wzięła udział w wojewódzkim turnieju klasyfikacyjnym  Młodziczek w Pabianicach zajmując bardzo dobre 3 miejsce. Do awansu do finału zabrakło bardzo mało. W pierwszej rundzie Hania pokonała Karolinę Rajce 6/3 6/4. W półfinale zabrakło Hani odrobinę szczęścia. Mecz półfinałowy z Malwiną Edyk Hania przegrała 4/6 7/5 7/10.

Wiktor Bieliński świetnie zaprezentował się w ogólnopolski turnieju klasyfikacyjnym Skrzatów w Sopocie. W grze singlowej Wiktor w pierwszej rundzie pokonał starszego i plasującego się dużo wyżej na listach krajowych bo na 16 miejscu Michała Ostrowskiego 7/6 6/2. W drugiej rundzie zwyciężył Piotrka Kowalika 6/2 7/5. W ćwierćfinale przeciwnikiem Wiktora był Bruno Kokot, 8 zawodnik w Polsce, pokonując zawodnika z Elbląga 6/0 6/3.

W grze podwójnej Wiktor w parze z Jankiem Downarem zajęli bardzo dobre 3 miejsce. W meczu ćwierćfinałowym pokonali parę Odo Czapracki/Antek Małecki 5/7 6/2 10/7. W meczu półfinałowym  rozstawiona w turnieju para z numerem 1 Leon Zaorski/Mateusz Lange wygrała z Wiktorem i Jankiem 6/3 6/0.

Gratulujemy młodym zawodnikom wspaniałych wyników i życzymy kolejnych sukcesów.

Aktualności i promocje | Cennik | Trenerzy | Wyniki i porady | Galeria zdjęć | Kontakt