Dziś jest: Wtorek, 13 Listopad 2018 r. napisz do nas
tenisowyelblag.pl » strona główna » aktualności

Udane występy elblążanina

W miniony weekend zawodnik elbląskiego klubu tenisowego B&M Tennis Club Ksawery Kierwiak wziął udział w turniejach w Gdańsku i Elblągu. W sobotę 10 lutego na kortach Gdańskiej Akademii Tenisowej odbył się Zimowy Turniej Krasnali o Puchar BMC w 2 kategoriach wiekowych do lat 8 i 9.

Ksawery, który w tym roku skończył dopiero 7 lat, w pierwszej kategorii wygrał swoje wszystkie spotkania w grupie chłopców zajmując tym samym 1 miejsce. W kategorii pomarańczowej ( do lat 9 ) Ksawery zdobył również dobre 3 miejsce.

Kolejnego dnia w niedziele 11 lutego na kortach tenisowych B&M Tennis Club w Elblągu wystartowała seria turniejów JetSystem Active Team JUNIOR CUP w 2 kategoriach wiekowych do lat 8 i 9. W pierwszej kategorii Ksawery znowu nie miał sobie równych wygrywając wszystkie swoje mecze zdobywając 1 miejsce. W kategorii starszej do lat 9 młody elbląski zawodnik doszedł do finału gdzie po bardzo zaciętej walce z 2 lata starszym od siebie kolegą przegrał  4/3 (5). Wynik mógł być inny ponieważ Ksawery przy prowadzeniu 3/2 miał 2 piłki meczowe, których nie udało się wykorzystać.

Gratulujemy młodemu zawodnikowi dobrych wyników i życzymy kolejnych w najbliższych turniejach.

Aktualności i promocje | Cennik | Trenerzy | Wyniki i porady | Galeria zdjęć | Kontakt