B&M Tennis Club - www.tenisowyelblag.pl - witamy i zapraszamy !
Dziś jest: Wtorek, 17 Wrzesień 2019 r. napisz do nas
tenisowyelblag.pl » strona główna » aktualności

Powraca JetSystem Active Team JUNIOR CUP

 

Od lutego 2018 do kalendarza polskiego związku tenisowego powracają turnieje JetSystem Active Team JUNIOR CUP. Tym razem organizator zaplanował serię 5 turniejów dla dzieci w wieku 8 i 9 lat.

 

W najbliższą niedzielę zaplanowany jest drugi turniej dla dzieci w serii turniejów JetSystem Active Team JUNIOR CUP.  O godzinie 10:00 startuje grupa czerwona ( do lat 8 ) a o godzinie 12:00 grupa pomarańczowa ( do lat 9 ).

 

Historia zatacza krąg. Ponad 4 lata temu ruszyła pierwsza seria turniejów JetSystem Active Team JUNIOR CUP, na której wychowało się sporo zawodniczek i zawodników, którzy aktualnie rywalizują w kategoriach młodzieżowych i zajmują czołowe lokaty na ogólnopolskich turniejach.

 

W  2018r. podobnie jak 2014r. seria turniejów rozpocznie się od kategorii dla najmłodszych ( dla dzieci do lat 8 i 9 ). Dzięki pomocy firmy JetSystem dzieci z Elbląga nie muszą wyjeżdżać na turnieje do innych miast.

 

Cały cykl wpisany jest do kalendarza turniejów Tenis10 Polskiego Związku Tenisowego. Wszystkie turnieje zostaną rozegrane zgodnie z przepisami Tenis10. Dzieci będą rywalizowały na mniejszym korcie grając wolniejszymi piłkami.

 

Patronat na całą imprezą objęła elbląska gazeta internetowa portEl.pl i radio Eska.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Aktualności i promocje | Cennik | Trenerzy | Wyniki i porady | Galeria zdjęć | Kontakt