B&M Tennis Club - www.tenisowyelblag.pl - witamy i zapraszamy !
Dziś jest: Środa, 11 Grudzień 2019 r. napisz do nas
tenisowyelblag.pl » strona główna » aktualności

Narodowy Program Upowszechniania Tenisa w Elblągu

 

Elbląski klub tenisowy B&M Tennis Club został wyróżniony przez Polski Związek Tenisowy. B&M Tennis Club został wpisany do Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa 2018.

 

Projekt realizowany jest w ramach ministerialnego Programu „Sport Wszystkich Dzieci”, którego głównymi założeniami są upowszechnianie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz promocja zdrowego i aktywnego stylu życia.

 

Program skierowany jest do dzieci urodzonych w 2011-2012r. Elbląski klub przeprowadzi testy sprawnościowe dla wszystkich chętnych dzieci, z których zostanie wyłoniona 12 dzieci, które będą mogły uczestniczyć w całkowicie darmowych zajęciach tenisa ziemnego w roku 2018 dwa razy w tygodniu. Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowana kadrę B&M Tennis Club w nowoczesnym ośrodku tenisowym w Elblągu.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci do zapisów na testy drogą mailową biuro@tenisowyelblag.pl, które odbędą się w najbliższą niedzielę na kortach tenisowych B&M Tennis Club o godzinie 10:00.

 

Nie trać więc czasu i zapisz się jak najszybciej. Jest to niepowtarzalna szansa dla spróbowanie jak smakuje tak piękny sport jakim jest tenis ziemny. Zapraszamy.

 

Wszelkie informacje dostępne są również pod numerami telefonów 510 520 283 i 504 184 916.

 

Aktualności i promocje | Cennik | Trenerzy | Wyniki i porady | Galeria zdjęć | Kontakt