B&M Tennis Club - www.tenisowyelblag.pl - witamy i zapraszamy !
Dziś jest: Czwartek, 21 Listopad 2019 r. napisz do nas
tenisowyelblag.pl » strona główna » aktualności

Wiktor Bieliński podwójnym mistrzem województwa

 

W dniach 24-25 marca w Elblągu odbyły się mistrzostwa województwa Skrzatów ( do lat 12 ) w tenisie ziemnym.

Organizatorem  turnieju był B&M Tennis Club. Były to pierwsze od lat rozgrywane w Elblągu mistrzostwa województwa w tenisie ziemnym. Tenis elbląski rozwija się w szybkim tempie. Szkoła tenisa B&M Tennis Club organizuje co raz więcej turniejów dla dzieci. Przez ostatnie 4 lata B&M Tennis Club zorganizował blisko 75 turniejów wpisanych do kalendarza Polskiego Związku Tenisowego.

Wiktor Bieliński okazał się najlepszym zawodnikiem w turnieju w grze pojedynczej i w grze podwójnej. Jest to duży sukces młodego zawodnika z Elbląga trenującego pod okiem trenerów z B&M Tennis Club.

W grze pojedynczej Wiktor we wszystkich meczach nie stracił seta co pokazuje jego dobrą formę. Na liście startowej turnieju pojawiło się 10 zawodników. W pierwszym półfinale trafili na siebie zawodnicy z Elbląga Wiktor Bieliński i Piotrek Kowalik. Z tego meczu zwycięsko wyszedł Wiktor pokonując Piotrka 7/6 6/3. W drugim półfinale Mikołaj Pasyniuk pokonał 6/2 6/1 Tomma Alexey 6/2 6/1. Finał zapowiadał się bardzo ciekawie i tak się zaczął. Przy prowadzeniu Wiktora Bielińskiego 2/0 Mikołaj Pasyniuk musiał poddać mecz z powodu choroby.

W grze podwójnej dominowali zawodnicy z Elbląga. W meczu finałowym znalazło się aż 3 zawodników z naszego miasta. Drugi tytuł zdobył Wiktor Bieliński, który w parze z Szymonem Kontraktowiczem pokonali parę Piotrek Kowalik/Kuba Majewski 7/6 6/2.

Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników.

Aktualności i promocje | Cennik | Trenerzy | Wyniki i porady | Galeria zdjęć | Kontakt