B&M Tennis Club - www.tenisowyelblag.pl - witamy i zapraszamy !
Dziś jest: Sobota, 20 Lipiec 2019 r. napisz do nas
tenisowyelblag.pl » strona główna » aktualności

Półkolonie tenisowe - lato 2018

 

PÓŁKOLONIE TENISOWE

 

 

 

Wakacje w mieście to nie tylko nuda i komputer , wybierz letnie półkolonie z B&M Tennis Club i zapewnij swojemu dziecku 8 godzin super zabawy, nauki gry w tenisa i wiele wiele więcej.

 

Półkolonie tenisowe z B&M Tennis Club to wspaniała zabawa dla dzieci i młodzieży szkolnej w wieku 5-15 lat. To sposób na spędzenie części wakacji w mieście. Po pierwsze zabawa, po drugie tenis, po trzecie świeże powietrze, a co najważniejsze radość Twojego dziecka i wyjątkowe treningi z profesjonalnymi trenerami posiadającymi licencję Brytyjskiego Związku Tenisowego (LTA) i polskiego związku tenisowego.
     
     Lokalizacja
     Półkolonie tenisowe odbywać się będą na zamkniętym terenie klubu tenisowego B&M Tennis Club w Kazimierzowie. Dysponujemy dwiema halami tenisowymi oraz dwoma kortami zewnętrznymi, domkiem klubowym z szatnią, łazienką, prysznicem , tv i WiFi.
     
     Wyżywienie
     Zapewniamy uczestnikom półkolonii dwa posiłki dziennie. Drugie śniadanie oraz zestaw obiadowy składający się z dwóch dań serwowane w restauracji Domu Weselnego „Kazimierzówka”, który znajduje się na terenie ośrodka.
     
     Zajęcia sportowe
     Półkolonie tenisowe kierujemy zarówno dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę z tenisem jak i dla dzieci, które poznały już tajniki tego wspaniałego sportu. Dlatego też wszystkie zajęcia będą dostosowane do możliwości i umiejętności uczestników tak, aby każde dziecko czerpało maksimum przyjemności z uczestnictwa w zajęciach. Specjalnie na potrzeby półkolonii przygotowaliśmy program treningowy oparty o wytyczne programu Tenis 10, wzorowanego na programie opracowanym przez International Tennis Federation "Play & Stay". Pozwala on dzieciom zapoznać się ze światem tenisa. Poprzez liczne zabawy i ćwiczenia ze specjalnie dopasowanymi rakietami oraz przystosowanymi do wieku i umiejętności piłkami, dzieci posiądą podstawową umiejętność odbić tenisowych. Nasi doświadczeni trenerzy poprzez zabawę wprowadzają dzieci w świat tenisa poszerzając ich umiejętności sportowe i uczą kultury fizycznej.
     Poza treningami Twoja pociecha weźmie również udział w wielkim turnieju i może zdobyć tytuł mistrza półkolonii! Jest więc o co grać.
     

 

 

Na koniec turnusu każde dziecko otrzyma pamiątkowy medal.
     

 

Zajęcia dodatkowe
     Poza zajęciami związanymi z tenisem przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje tj. wyjście do Nowej Holandii z obiadem na świeżym powietrzu, wyjścia na basen, kino, trening piłkarski. Dodatkowo do dyspozycji dzieci na terenie ośrodka będą przygotowane trampoliny, mini boiska do piłki nożnej.
     
     Cena 370 zł obejmuje :


* dwa treningi tenisowe dziennie
* basen

* trening ogólnorozwojowy

* gry zespołowe i sprawnościowe

* zajęcia z teorii i taktyki tenisowej

* Talentiada tenisowa z medalami

* kino
*zajęcia piłki nożnej

* II śniadanie i obiad w „Kazimierzówce”

* wyjście do Nowej Holandii z obiadem na świeżym powietrzu lub wyjście do kina (zależne od pogody)
* Na koniec turnusu każde dziecko otrzyma pamiątkowy medal
* ubezpieczenie OC i NNW


     Zajęcia odbywają się od 8:00 do 16:00


     
     Terminy letnich półkolonii:
     - 02.07 – 06.07/2018

 - 09.07 – 13.07/2018

- 30.07 – 03.08/2018
     - 20.08 – 24.08/2018

- 27.08 – 31.08/2018


     
     
Specjalna cena dla dzieci uczestniczących

w programie Upowszechniania Sportu: 320 zł.
     
     Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia na półkolonie przyjmujemy drogą mailową biuro@tenisowyelblag.pl lub telefonicznie. Dopełnieniem rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 100 zł.
     Więcej informacji pod numerem tel. 510 520 283 lub 504 184 916.

 

Aktualności i promocje | Cennik | Trenerzy | Wyniki i porady | Galeria zdjęć | Kontakt