B&M Tennis Club - www.tenisowyelblag.pl - witamy i zapraszamy !
Dziś jest: Czwartek, 21 Listopad 2019 r. napisz do nas
tenisowyelblag.pl » strona główna » aktualności

Noworoczny turniej deblowy

 

Tradycje noworocznych spotkań sportowych znane są w całym kraju. Kraków słynie od ponad 80 lat z rozgrywanego 1 stycznia meczu Cracovii Kraków z jej drużyną rezerw, kiedy to pierwszego kopnięcia piłki dokonuje prezydent miasta. Z kolei Trójmiasto słynie z noworocznych kąpieli morsów na plaży w Jelitkowie.

A co oferuje nam Elbląg?

Od kilku lat za sprawą klubu tenisowego B&M Tennis Club trwa piękna tradycja noworocznego turnieju tenisowego. Patrząc na poprzednie lata, wiemy na pewno, że emocji nie zabraknie także w nadchodzącej edycji, a po sylwestrowych szaleństwach dla wielu osób będzie to być może jedyna okazja w roku, by ograć najlepszych. - Mówi się jaki pierwszy dzień po sylwestrze, taki cały rok, jeśli więc nie masz jeszcze planów, a chcesz, by kondycja sportowa sprzyjała ci cały rok, weź udział w turnieju – zachęcają organizatorzy.

Zawody w B&M Tennis Club w Kazimierzowie rozpoczną się 1 stycznia o godzinie 14. Turniej będzie składał się z gier deblowych, do wygrania – puchary i cenne nagrody. Do zawodów mogą się zgłaszać się pary deblowe, ale i pojedynczy gracze, którzy zostaną sparowani z innymi zgłoszonymi uczestnikami. Organizator zapewnia też rakietę tenisową osobom, które jej nie posiadają.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są pod adresem mailowym: biuro@tenisowyelblag.pl lub telefonicznie – 510520283. Mecze będą rozgrywane nowym systemem (złota piłka i trzeci set super-tie-break), sety zawodnicy będą zaczynać od stanu 2-2.

Wpisowe: 60 zł.

Serdecznie zapraszamy!

Aktualności i promocje | Cennik | Trenerzy | Wyniki i porady | Galeria zdjęć | Kontakt